Kinnisvaraarendus

KINNISVARAARENDUS

Real24 OÜ  aitab kinnisvaraarendajatel oma arendusprojektid edukalt välja arendada, ehitada, finantseerida ning seejärel ka kasumlikult realiseerida !

Iga kord ei ole vaja arenduskinnisvara kohe ära müüa, vaid vajadusel aitame Sind terve kinnisvaraobjekti arenduse, infraehituse, infralaenu, arenduslaenu, infraehitusega, elamute ehitusega, realiseerimisega ja kogu projekti finantseerimisega Sulle kasumlikus tulemuses !

Kui oled kinnisvaraarendaja, kuid ei soovi arenduse müügiga ise tegeleda on parim pöörduda meie poole. Koos leiame Sinu objekti arenduseks, finantseerimiseks ja müügiks sobivaima strateegia. Kinnisvara arenduste edukaks realiseerimiseks töötame iga objekti jaoks välja unikaalse turundusstrateegia, mis hõlmab vajadusel individuaalseid kodulehti, põhjalikku reklaamikampaaniat ning personaalset suhtlemist sobivaima klientide sihtgrupiga.

Aitame Sinu kinnisvara realiseerimisele kaasa kõigis selle müügiprotsessi etappides, alustades pinna tutvustustamisest potentsiaalsetele huvilistele kuni ostu-müügi lepingu vormistamise ning notariaalse müügiaktini. Anname Sinule pidevat tagasisidet müügiprotsessi käigust, sealhulgas huviliste hulgast ning üldisest hinnangust arendusprojektile. Anname ka omapoolsed soovitused iga kinnisvara objekti müügiedu maksimeerimiseks.

Saada meile oma kinnisvara soov, küsimus ja koos leiame lahenduse !